Продукти до Великоднього столу можна купити за бонуси від ПриватБанку

Завдяки програмі “Бонус Плюс” буковинці можуть витрачати накопичені бонуси від ПриватБанку та партнерів в продуктових магазинах міста Чернівці.

На сьогодні лише в обласному центрі Буковини до програми підключені понад 180 продуктових магазинів та крамниць. В них можна не лише отримати бонус від 1 до 20% за розрахунок платіжною карткою ПриватБанку, а й витратити їх на купівлю необхідних товарів.

“Кількість партнерів банку по програмі “Бонус Плюс” постійно зростає, — каже керуючий Чернівецькою філією ПриватБанку Євген Маховіков. — Ця взаємовигідна програма дозволяє клієнтам банку отримувати додаткові бонуси, а підприємцям та підприємствам — залучати нових лояльних клієнтів”.

Щоб витратити накопичені бонуси, потрібно при розрахунку за товар карткою ПриватБанку сказати продавцеві про оплату з рахунку “Бонус Плюс”. Суму накопичених бонусів можна переглянути в Приват24.

Ознайомитися з переліком торгових точок, які є партнерами ПриватБанку по програми “Бонус Плюс”, та їх адресами можна на сайті або в окремому мобільному додатку «Бонус Плюс».

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте