На Великдень ПриватБанк на Буковині працюватиме онлайн без вихідних

В період Великодня ПриватБанк буде обслуговувати клієнтів без перерв і вихідних через Інтернет-банк Привaт24 і мережу терміналів самообслуговування. Як повідомили в банку, протягом святкових днів у режимі онлaйн будуть здійснюватися платежі корпоративних клієнтів між рахунками ПриватБанку та платежі приватних осіб.
 
“Наші клієнти, в першу чергу корпоративні, які працюють без свят та вихідних, можуть розраховувати на безперебійну роботу банку, – говорить керуючий Чернівецькою філією ПривaтБанку Євген Маховіков. – ПриватБанк здійснює цілодобове обслуговування усіх рахунків в режимі 24/7/365, гарантуючи своєчасне зарахування коштів для видачі заробітної плати, перерахування платежів партнерам тощо”. 
 
Без свят, перерв і вихідних працюватимуть Інтернет-бaнк Приват24 та мобільні додатки, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати та надіслати переказ, поповнити депозитний рахунок та отримати багато інших послуг. Також без вихідних працюватимуть термінали самообслуговування та банкомати, адреси яких можна уточнити на сайті pb.ua/map.
 
14 квітня всі відділення Чернівецької області працюватимуть у стандартному режимі зі звичайною тривалістю робочого дня. 15 квітня — лише ті відділення, що працюють за графіком щосуботи, а 16 та 17 квітня будуть вихідними для всіх відділень області. 
 
Вже з 18 квітня всі відділення ПриватБанку на Буковині надаватимуть послуги клієнтам у стандартному режимі. 

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте