Забезпечити своєчасну посівну та збір урожаю буковинським аграріям допоможе лізинг від ПриватБанку

Нещодавно в ПриватБанку почала діяти програма купівлі вітчизняної та імпортної сільськогосподарської техніки за схемою фінансового лізингу.
 
В лізинг можливо оформити не тільки нову, а й б/у сільськогосподарську техніку та сільськогосподарське навісне та причіпне обладнання іноземного виробництва.
 
“Вагомою перевагою придбання техніки на умовах лізингу є те, що клієнтам-аграріям не потрібно виводити з обігу всі 100% вартості покупки, — каже керуючий Чернівецькою філією ПриватБанку Євген Маховіков. — Оплатити техніку можна частинами за рахунок прибутку від її використання”.
 
Графік платежів за договорами лізингу с/г техніки адаптований з урахуванням сезонності бізнесу. Аграрії можуть самостійно обрати найзручніші для основних погашень місяці (не менше двох місяців на рік, в які необхідно внести платежі за тіло кредиту), а сплата відсотків за лізингом відбувається щомісяця.
 
“Досвід наших клієнтів показує, що придбання техніки вигідніше, ніж її оренда, — зауважує Євген Маховіков. — Проведення сільськогосподарських робіт своєю технікою дешевше, ніж орендованою. До того ж, після завершення робіт на своїх полях можна здати техніку іншим фермерам”.
 
Дізнатися про детальні умови, здійснити попередній розрахунок платежів та залишити заявку для отримання консультації від фахівців можна на тематичній сторінці сайту ПриватБанку pb.ua/tehnika.
 
Нагадаємо, що наприкінці 2016 року ПриватБанк запропонував місцевим органам влади долучитися до активної підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, в тому числі — агробізнесу. Впроваджуючи проект КУБ (Країна Успішного Бізнесу), ПриватБанк ініціював програму компенсації відсотків по кредитах, завдяки якій позичальники мають змогу повертати сплачені відсотки за кредитами з бюджету.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте