Пенсіонерка з Ленківців збільшила свою пенсію удвічі через ПриватБанк

Буковинка Олена Задорожна стала переможцем акції “Друга пенсія від ПриватБанку”. Протягом трьох місяців пані Олена отримуватиме ще одну пенсію в розмірі тієї, яку їй виплачує Пенсійний фонд.
 
Акція “Друга пенсія від ПриватБанку” проходила з нагоди 25-ї річниці банку в період з 19 березня по 20 квітня 2017 року. За результатами розіграшу, власниками “другої” пенсії від ПриватБанку стали 25 пенсіонерів з різних областей України.
 
Пощастило і буковинці Олені Задорожній з Ленківців Кельменецького району.
 
Брат пані Олени зареєстрував її в акції від ПриватБанку і тому перемога для неї стала великою несподіванкою.
 
“Так сталося, що я опікуюся сестрою за її станом здоров’я, і за дорученням веду всі її справи. Побачив лист на імейлі з повідомленням про акцію і вирішив зареєструвати Олену. А коли перетелефонували з відділення і сказали, що Олена стала переможцем — просто не повірив”, — розповів брат пані Олени.
 
ПриватБанк обслуговує пенсіонерів із 2000 року та завжди залишається лідером серед банків за кількістю клієнтів-пенсіонерів. Згідно з даними Пенсійного фонду України, кожному четвертому пенсіонеру держава перераховує кошти за допомогою пенсійної картки ПриватБанку.
 
Банк щорічно отримує від держави підтвердження прав на виплату пенсії. ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте