Миттєва оплата за допомогою Privat24 запрацювала для абонентів буковинської компанії Langate

Абоненти компанії Langate, яка є одним з найбільших Інтернет-провайдерів на Буковині, з червня отримали можливість оплачувати користування послугами за допомогою QR-коду в додатку Privat24.

Щоб сплатити за Інтернет або інші послуги провайдера, потрібно відкрити мобільний додаток Privat24 (завантажити його на смартфон можна тут - pb.ua/apps), натиснути іконку із зображенням QR-коду, відсканувати код зі стікера або екрану комп’ютера, вказати свій логін, вказати суму та обрати картку для оплати.

Стікери з QR-кодом для оплати розміщені в офісах компанії (м.Чернівці, вул.Котляревського,5 та вул.Комарова,23) та на сайті компанії.

Нещодавно ПриватБанк впровадив систему оплати за послуги через сканування QR-кодів смартфоном з встановленим додатком Privat24. Підключитися до інноваційної послуги можуть будь-які компанії, незалежно від сегменту їх діяльності. Такий спосіб оплати гарантує відсутність помилок у реквізитах і суттєво економить час на ручний набір реквізитів платежу. Додаткова комісія за підключення до послуги не стягується. QR-код може бути надрукований як на стікерах, які можна розмістити будь-де, так і на квитанціях, Інтернет-сайтах тощо.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте